KRIK-KONTORET

Silje Kvamme Bjørndal
Generalsekretær
silje@krik.no
Tlf: 22 58 80 24
Magnus Hvalvik
Assisterende generalsekretær
magnus@krik.no
Tlf: 22 58 80 28
Anita Nymoen Gjerlaug
Personalansvarlig
anita@krik.no
Tlf: 22 58 80 23
Marie Harbo Øygard
Internasjonal leder
marie@krik.no
Tlf: 22 58 80 22
Eirik Flesjå Olsen
Økonomiansvarlig
eirik@krik.no
Tlf: 22 58 80 21
Anne Kristine Robsahm Berg
Kommunikasjonsansvarlig
ak@krik.no
Tlf: 22 58 80 29
Christoffer Nohre
Grafisk designer
christoffer@krik.no
Tlf: 22 58 80 20
Lina Holberg
IT-ansvarlig (studieperm)
lina@krik.no
Tlf: 22 58 80 20
Stian Gustafsson
IT-ansvarlig (vikariat)
stian@krik.no
Tlf: 22 58 80 20
Hans Petter Berge Hammersmark
Leir- og lederutviklingsansvarlig
hp@krik.no
Tlf: 22 58 80 27
Maren-Kristine Pettersen Hetland
Lokallagsansvarlig og landsdekkende DM
maren@krik.no
Tlf: 22 58 80 26
Bjørnulf Tveit Benestad
Idrettsprest og programansvarlig
bjornulf@krik.no
Tlf: 22 58 80 25
Per Ove Malmin
FamilieKRIK-leder og rådgiver
perove@krik.no
Tlf: 22 58 80 20
Paul Atina Omayio
Prosjektleder idrettsintegrering
paul@krik.no
Tlf: 22 58 80 20
Karl Fredrik Øgaard
Administrasjons- og IT-ettåring
karli@krik.no
Tlf: 22 58 80 20
Marte Fasseland
Lokallagsettåring
marte@krik.no
Tlf: 22 58 80 20