KRIK-KONTORET

Vegard Husby
Generalsekretær
vegard@krik.no
Tlf: 22 58 80 20
Anita Nymoen Gjerlaug
Personalansvarlig
anita@krik.no
Tlf: 22 58 80 23
Eirik Flesjå Olsen
Økonomiansvarlig
eirik@krik.no
Tlf: 22 58 80 21
Kristine Stokke Bergerud
Kommunikasjonsansvarlig
kristine@krik.no
Tlf: 22 58 80 20
Lina Holberg
IT-ansvarlig (studieperm)
lina@krik.no
Tlf: 22 58 80 20
Stian Gustafsson
IT-ansvarlig (vikariat)
stian@krik.no
Tlf: 22 58 80 20
Hans Petter Berge Hammersmark
Leir- og lederutviklingsansvarlig
hp@krik.no
Tlf: 22 58 80 27
Eirin Venås
Leir- og lederutviklingsansvarlig (i vikariat)
eirin@krik.no
Tlf: 22 58 80 20
Maren-Kristine Pettersen Hetland
Lokallagsansvarlig og landsdekkende DM
maren@krik.no
Tlf: 22 58 80 26
Bjørnulf Tveit Benestad
Idrettsprest og programansvarlig
bjornulf@krik.no
Tlf: 22 58 80 25
Per Ove Malmin
FamilieKRIK-leder og rådgiver
perove@krik.no
Tlf: 22 58 80 20
Markus Høst Hansen
Internasjonal- og innsamlingsansvarlig
markus@krik.no
Tlf: 22 58 80 20
Samuel Dirdal Gustad
Prosjektmedarbeider KRIK-konfirmanten
samuel@krik.no
Tlf: 22 58 80 20
Magnus Kolbjørnsgard
Prosjektleder forretningsutvikling
magnusk@krik.no
Tlf: 413 72 955
Astrid Helgeland
Prosjektmedarbeider
astrid@krik.no
Tlf: 22 58 80 20
Ingeborg Klungerbo
Lokallags og mangfoldsettåring
ingeborg@krik.no
Tlf: 22 58 80 20
Andrea Moe
Innsamlingsettåring
andrea@krik.no
Tlf: 22 58 80 20
Henrik Hvidsten
Lokallags- og kommunikasjonsettåring
henrik@krik.no
Tlf: 22 58 80 20
Cecilie Helgeland
IT- og administrasjonsettåring
cecilie@krik.no
Tlf: 22 58 80 20